4.30.2014

3. Bel'amour - nalepka – tips na paznokcie

Byłam dzisiaj złożyć podanie do szkoły i korzystając z okazji chciałam kupić sobie parę drobiazgów. Wstąpiłam do PEPCO i tam znalazłam Bel'amour - nalepka – tips na paznokcie. Kupiłam 2 opakowania, były tylko 2 wzory. Na opakowaniu jest napisane „okres noszenia: 11 dni” jestem na to sceptycznie nastawiona gdyż tyle nie wytrzymują <przynajmniej u mnie ;) > dobre lakiery. Może naklejki mile mnie zaskoczą. Pierwsze wykorzystam te w czaszki, a drugie wypróbuję kiedy indziej. Urzekła mnie cena produktu, gdyż w drogeriach kosztują ok 15 zł a w PEPCO cena z opakowania to 4,99 jednak mi po przecenie udało się kupić taniej. Wzięłam je dlatego, żeby zobaczyć jak się spiszą od kiedy pamiętam lubiłam eksperymentować z paznokciami ale szkoda mi było wydać tyle pieniędzy na coś co może mi odpaść po paru godzinach więc jak mi się trafiła okazja to skorzystałam. Ocenę produktu dodam w następnej notce aby nie zapeszać ;)Edytuję tę notkę aby nie robić kolejnej na ten sam temat.
Nakleiłam sobie te naklejki, nawet fajna zabawa - na pewno nie da się tego zrobić dokładnie w 5 minut. Jednak jest to strata czasu, pieniędzy i sił. 
Naklejki się zadzierają co jak wiadomo nie jest przyjemne, czułam się jakby rozdwajały mi się paznokcie lub jakbym je zdrapała. Usunęłam je po jakichś 20 minutach.
Efekt końcowy też nie jest powalający gdyż robią się zgięcia no jak wiadomo paznokieć nie jest prosty. 
Czy polecam? Nie, nie polecam chyba, że chcesz wypróbować coś nowego lecz nie trwałego. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz