6.20.2014

8. Lakier fluorescencyjny, świecący w ciemności CR CAIRUO

Moja przygoda z lakierami świecącymi w ciemności rozpoczęła się w lipcu rok temu. Podczas gdy moja mama z ciocią buszowały po sklepach szukając bluzek, sukienek czy czego tam z nudów poszłam do sklepu chińskiego. Chodząc między półkami natknęłam się na coś co mnie zainteresowało a mianowicie „Lakier świecący w ciemności”. Spodobał mi się od razu z powodu koloru, uwielbiam jak ja to mówię kolory oczojebne czyli neony. Do wyboru był pomarańczowy, różowy, czerwony, zielony i ten, który widzicie poniżej. Kosztował chyba 4 złote. Wakacyjne ogniska, siedzenie nad jeziorem do białego rana, nocne kąpiele i paznokcie, które zaczynają świecić gdy jest ciemno. Później już malowaliśmy tym różne przedmioty, żeby ładnie wyglądały. Np pewnej pięknej lipcowej nocy zachciało nam się grać w badmintona, a że lotka w ciemności była nie do namierzenia pomalowaliśmy ją lakierem fluorescencyjnym. Pierwszą buteleczkę użyłam tak więcej niż połowę reszta mi się trochę „zglutowała” może to dlatego, że moja siostra zostawiła nie zakręconą buteleczkę. A na koniec gdzieś go posiałam.
Dzisiaj znów zahaczyłam o Chińczyka i kupiłam ten lakier. Ten sam kolor, chciałam wybrać inny, ale na paznokciu nie wyglądał aż tak ładnie jak ten.
Lakier fluorescencyjny przypomina mi wakacje, nie chciałam kupować go zimą czy kiedy indziej tylko latem, jest takim elementem przypominającym mi o tych chwilach.

Teraz może trochę o produkcie, opakowanie przyjemne, miłe dla oka, wygodny w użyciu pędzelek, konsystencja lekko żelowa z drobnym proszkiem, dobrze się rozprowadza.

Zawartość: 18 ml

Cena: 4 zł

Efekt jest zadziwiający, lakier bardzo dobrze i długo świeci w ciemności, a jeśli straci swoje właściwości wystarczy go chwilę potrzymać pod światłem. Ma ładny głęboki kolor. Niestety ma też swoje minusy, na paznokciu strasznie się łuszczy i odchodzi, ale jeśli mamy żele bądź tipsy to tego problemu nie ma.
Gorąco polecam :)


Niestety zdjęcia nie oddają pełnego efektu.
Miał już ktoś doczynienia z takimi lakierami? 
Jaka jest wasza opinia?
Kupilibyście? 

7 komentarzy:

 1. ale piękny efekt! chcę go !! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wygląda. Chętnie go kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to są ładne lakiery, kupiłam bo bardzo mi się spodobal ale gdy go użyłam i chciałam później zmyc to zostały po nim przebarwienia na płytce które ciężko czymkolwiek zmyc.

  OdpowiedzUsuń
 4. to są ładne lakiery, kupiłam bo bardzo mi się spodobal ale gdy go użyłam i chciałam później zmyc to zostały po nim przebarwienia na płytce które ciężko czymkolwiek zmyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlatego pod takie lakiery zawsze najlepiej dać bazę, ja zaczęłam go nakładać na tips albo żel i tak zawsze można spiłować :)

   Usuń